TURİZM

Genel Bakış

İnşaat alanında kazandığı başarılarla yetinmeyen Özaltın Holding, Türkiye'nin önemli sektörlerinden biri olan turizm sektörüne 1997 yılında adım atmıştır.

Dünya standartlarının üstünde özelliklere sahip 3 adet 5 yıldızlı otel, toplamda 45 delikli üç adet golf sahası, spor kompleksi ve kongre merkezi olmak üzere toplam sekiz tesisin sahibi olan Özaltın Turizm Grubu, Antalya Belek'te 2.122.000 metrekarelik alan içerisine kurulmuştur. Yaklaşık 2.000 çalışanıyla turizm sektöründe faaliyetlerini devam ettiren Özaltın Holding'e bağlı Özaltın Turizm Grubu, ülkemizin ayrıcalıklı turizm gruplarından biri haline gelmiştir.

Ünlü Fransız mimar Michel Gayon tarafından tasarlanan Gloria Golf Club, iki adet 18 delikli şampiyona sahası ve bir adet 9 delikli akademi sahasıyla bölgenin ve Türkiye'nin 45 deliğe sahip tek, Avrupa'nın ise ikinci büyüklükteki golf sahasıdır.

Turizm sektöründeki yatırımlarına Türkiye'deki spor turizmini bir üst seviyeye taşıyacak olan Gloria Sports Arena projesi ile devam eden Özaltın Turizm Grubu, sektördeki başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

GLORIA HOTELS & RESORTS

Acısu Mevkii Belek, Serik, Antalya

0 242 710 06 00

0 242 715 15 25